יישור שיניים אינויזיליין – פלטות שקופות

יישור שיניים למבוגרים אינויזליין Invisalign

מאת ד”ר עומר פלייסיג – מומחה ליישור שיניים ולסתות (אורתודונט)

ארבעה מכל עשרה ילדים בישראל זקוקים ליישור שיניים שאיננו לצרכים אסתטיים. כאשר השיניים בולטות, עקומות או עם רווחים גדולים, הדבר הוא בעל השלכות בריאותיות, תפקודיות ואסתטיות ועשוי במקרים מסויימים להקשות על הדיבור, הלעיסה ואסתטיקת החיוך. במקרים אלו ורבים אחרים, נדרש טיפול על ידי מומחה ליישור שיניים (אורתודונט) שיתאים טיפול יישור שיניים המותאמים באופן אישי לצרכי המטופל. 

בשנים האחרונות חלה עליה רבה בביקוש ליישור שיניים על ידי מבוגרים (מעל גיל 18) אשר מעבר לרצון ליישר את השיניים, מבקשים טיפול מהיר על ידי מכשור אסתטי, שנראה כמה שפחות על ידי הסביבה.

בדומה להם, גם בני נוער מתבגרים נרתעים מנראות הסמכים המתכתיים על שיניהם (ה”גשר”/”קוביות”) והשפעתו על המראה החיצוני שלהם. בקרב ילדים רבים, מראה הסמכים גורם לתחושת מבוכה ובעקבות כך אף עשוי לגרום לחוסר שיתוף פעולה שהוא חיוני במהלך טיפול אורתודונטי.

אינויזיליין – פתרון מתקדם, אסתטי ויעיל

ד”ר עומר פלייסיג מציע אלטרנטיבה חדשנית ומרגשת שתחזיר אל הפנים חיוך גאה מאוזן לאוזן. פתרון זה מחליף את המכשור המסורתי של סמכים מבריקים או לבנים הנראים על השיניים. יישור שיניים בשיטת אינויזליין (“פלטות שקופות”) יאפשר לכם ליהנות מיישור שיניים שהוא אסתטי מאד וכמעט בלתי נראה, מהיר! (עד כ-50% מטיפול רגיל) ומבוצע על ידי סדרה של קשתיות שקופות המהוות כיום את חוד החנית הטכנולוגית ביישור שיניים, זאת מבלי להתפשר על איכות הטיפול ותוצאותיו. פלטות שקופות אלה מאפשרות טיפול יעיל אשר מביא לתוצאות אסתטיות משמעותיות בתוך זמן קצר, במינימום כאבים, ללא שריטות וגירויים מרכיבי המתכת ועם השפעה מינימלית על יכולת הדיקציה והדיבור.

תהליך פשוט ומהיר

במידה וברצונך להתנסות בטיפול החדשני באמצעות פלטות שקופות על ידי אורתודנט מומחה בעל ניסיון רב וידע מקצועי נרחב, כל שעליך לעשות הוא להגיע לביקור במרפאה של ד”ר עומר פלייסיג להערכה ראשונית וליצירת מודל תלת ממדי של מצב השיניים הנוכחי וחיזוי עתידי של התוצאות בתום הטיפול. בהתאם להדמיה זו, ייוצרו קשתיות שקופות המתאימות בדיוק רב למידות שיניך ע”י טכנולוגיה מתקדמת ומדפסות תלת-מימד. מרגע שיימסרו לידיך הקשתיות, רוב התהליך יישאר בידיך – להחליפן בבית כל 7-14 יום ולהגיע לביקורות תקופתיות נדרשות אצל ד”ר פלייסיג, ללא ביקורים מיותרים במרפאה וללא עזרות ראשונות הקורות לעיתים ביישור שיניים באמצעות סמכים.

הטיפול החדשני טומן בחובו יתרונות רבים

  • התאמה אישית גבוהה – המודל התלת ממדי מאפשר ליצור קשתיות הייחודיות לטיפול הנדרש לך התפור במדויק לפי מידותיך.
  • הסרה והרכבה פשוטה ומהירה – ניתן להסיר פלטות שקופות אלה בקלות ויעילות על מנת לנקותן, לצחצח שיניים, לאכול בנוחות ולשמור על מראה אסתטי ונעים של המתקן בכל עת. כל זאת בכוחות עצמך ללא צורך בסיוע של אורתודונט.
  • הסוף למבוכה ולהימנעות – איש לא יוכל להבחין בהימצאות המתקן השקוף בפיך.
  • ללא גירויים או פציעות – פלטות שקופות מפלסטיק הנעימות למגע וללא גירויים בחניכיים או בחלל הפה יבטיחו איכות ונוחות שימוש גבוהה מאי פעם.

אנו ממתינים לפנייתך

נשמח להשיב על כל שאלה ולספק לך פרטים נוספים שיסייעו לך לקבל בחירה מושכלת. אנו זמינים בכל עת לתיאום פגישה ולספק לך שירות איכותי, מקצועי ואדיב.

Contact us and we will get back to you shortly

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Leave your feedback on social media

Leave your feedback on social media

© Dr Omer Fleissig All Rights Reserved